Już nie TOP3, nie TOP2, tylko TOP1! - Konfederacja

Już nie TOP3, nie TOP2, tylko TOP1!

Już nie TOP3, nie TOP2, tylko TOP1! Profil #Konfederacja numerem jeden na całym polskim Facebooku❗?
Korporacje, celebryci, marketingowcy, banki, instytucje, telewizje (o prezydencie, premierze, ministrach, marszałkach, innych partiach i ich liderach nie wspominając) – nikt nie angażuje Polaków w sieci tak, jak Konfederacja!
To fantastyczne co wspólnie osiągamy. Bez Was takie wyniki nie byłyby możliwe, z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie! Tak działa #DrużynaKonfederacji!

Musimy iść za ciosem, trafiać z naszym merytorycznym przekazem i programem do jeszcze większej liczby Polaków! Dlatego dołóżcie swoją cegiełkę do budowy naszej strony i zaproście swoich znajomych do obserwowania profilu i śledzenia naszych treści (zobacz tutaj: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/324713039221618). To zajmuje tylko chwilę, a dzięki temu zyskamy kolejne osoby, które zwrócą uwagę na nasz przekaz. Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów! #NaprzódPolsko??
Źródło: Sotrender