Dokładnie 33 lat temu, 23 grudnia 1988 roku, Sejm przyjął zwiększającą swobodę działań gospodarczych tzw. - Konfederacja

Dokładnie 33 lat temu, 23 grudnia 1988 roku, Sejm przyjął zwiększającą swobodę działań gospodarczych tzw.

Dokładnie 33 lat temu, 23 grudnia 1988 roku, Sejm przyjął zwiększającą swobodę działań gospodarczych tzw.

Dokładnie 33 lat temu, 23 grudnia 1988 roku, Sejm przyjął zwiększającą swobodę działań gospodarczych tzw. ustawę Wilczka. Była przyczyną cudu gospodarczego w Polsce. Dziś do tej podstawowej swobody trzeba wrócić!
By ludzie osiągali sukcesy wystarczy im nie przeszkadzać. Ile bogactwa mogłoby powstać, gdyby nie wciąż rosnące utrudnienia?
Ale #Konfederacja to nie tylko słowa, to przede wszystkim konkretne działania! Jeden z liderów Konfederacji, dr Sławomir Mentzen, przygotował specjalny “Pakiet Polskiego Przedsiębiorcy” (całość tutaj: https://konfederacja.net/pakiet-polskiego-przedsiebiorcy/), a w nim znajduje się tzw. ustawa Wilka, nawiązująca do ustawy Wilczka – doprowadziłaby do likwidacji ogromnej ilości absurdalnych i szkodliwych przepisów, maksymalnie uprościłaby prawo gospodarcze, przywracając tym samym tak potrzebną wolność gospodarczą. O to walczymy w Sejmie, to jeden z naszych celów!
Pomóż nam promować wolność gospodarczą i UDOSTĘPNIJ!

Skomentuj