APEL o UDOSTĘPNIANIE! - Konfederacja

APEL o UDOSTĘPNIANIE!

APEL o UDOSTĘPNIANIE!

APEL o UDOSTĘPNIANIE❗
Rządzący przyznali, że paszporty covidowe w Polsce już obowiązują❗
Mimo że w całej UE paszporty zaczną obowiązywać od 1 lipca, rząd PiS postanowił wdrożyć sprzeczną z Konstytucją RP segregację sanitarną już teraz❗

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że z dniem 1 czerwca Polska przystąpiła do unijnego systemu paszportów covidowych! Niedzielski podkreślił, że choć formalny start systemu w Unii Europejskiej nastąpi 1 lipca, to Polska znalazła się w grupie liderów – wraz z Bułgarią, Czechami, Danią, Niemcami, Grecją i Chorwacją – i już teraz jest połączona z unijnym systemem informatycznym weryfikującym certyfikaty i zaczęła je wydawać.

To jest coś niebywałego… Polska staje się przodownikiem w tym totalitarnym projekcie segregowania ludzi i niedopuszczalnej, sprzecznej z Konstytucją dyskryminacji. To jest HAŃBA. Jeszcze nigdy w historii III RP podstawowe prawa obywatelskie nie było tak bezczelnie deptane.
Art. 32 mówi jasno: “1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.”
Niestety politycy naszego rządu mają podstawowe prawa obywatelskie zupełnie gdzieś i od początku pojawienia się pomysłu wprowadzenia dyskryminujących paszportów covidowych są jednymi z głównych entuzjastów tego skandalicznego projektu. A Lewica, KO, Polska2050 i PSL jeszcze wspierają w tym władzę!

To jest po prostu chore. Segregacja obywateli na lepszych i gorszych za pomocą paszportów covidowych, szeroka akceptacja bezprawnej, łamiącej konstytucję dyskryminacji. Jako #Konfederacja NIGDY się na to nie zgodzimy, nasze protesty nie ustaną!

Skomentuj