UWAGA, premier Morawiecki dziś ogłosił, że już jutro lub pojutrze rząd zaostrzy restrykcje na święta! - Konfederacja

Jak widać doszli do wniosku, że skoro poprzednie restrykcje nie zadziałały, to wprowadzą teraz… kolejne. I tak w kółko od 1,5 roku kręci się to szaleństwo wyniszczające życie społeczno-gospodarcze. Teraz dodatkowe ciosy wymierzane mają być w osoby niezaszczepionych, co oczywiście nie ma sensu, bo osoby zaszczepione również się zarażają i roznoszą wirusa. Doszliśmy do takiego absurdu, że premier zapowiada, iż będzie… wzmacniać mechanizmy obowiązku szczepień nieobowiązkowych, za nie uczestnictwo w których, wzmocni obostrzenia.

Obiecywali normalność, zapewniali “wytrzymajcie jeszcze tylko 2 tygodnie”, prosili by im zaufać. Efekt jest taki, że w tych covidowych absurdach zaczynamy wręcz tonąć, a końca tego nie widać. Do szaleństwa kolejnych nic nie dających obostrzeń teraz dołożono nagonkę na osoby niezaszczepione i ślepy, antynaukowy pęd w stronę wprowadzenia niekonstytucyjnej segregacji sanitarnej. To działania wprost antyobywatelskie i dewastujące ład społeczny.

Dlatego NIE DAJMY SIĘ PODZIELIĆ! Dosłownie i w przenośni…

Jako #Konfederacja stajemy w obronie praw obywatelskich, przeciwko dzieleniu Polaków. Problemem nie są niezaszczepieni czy zaszczepieni, problemem jest cały front polityczno-medialny, któremu marzy się pogłębienie podziałów społecznych, wprowadzenie systemowej segregacji i zwiększenie kontroli nad obywatelami. Jesteśmy jedną partią w Sejmie, która chce powrotu do NORMALNOŚCI, a nie nowej (nie)normalności! I nigdy z tej drogi nie zejdziemy.
#StopSegregacjiSanitarnej
#NigdyWięcejLockdownu