TAK BYŁO: .Minister edukacji, Przemysław Czarnek, mówił niedawno, że nauka zdalna jest niezwykle szkodliwa dla dzieci i młodzieży. - Konfederacja

TAK BYŁO: .Minister edukacji, Przemysław Czarnek, mówił niedawno, że nauka zdalna jest niezwykle szkodliwa dla dzieci i młodzieży.

TAK BYŁO: .Minister edukacji, Przemysław Czarnek, mówił niedawno, że nauka zdalna jest niezwykle szkodliwa dla dzieci i młodzieży.

TAK BYŁO:
Minister edukacji, Przemysław Czarnek, mówił niedawno, że nauka zdalna jest niezwykle szkodliwa dla dzieci i młodzieży.
Minister zdrowia, Adam Niedzielski jeszcze tydzień temu na pytanie czy będzie powrót do nauki zdalnej, odpowiadał stanowczo: “Zamknięcie szkół nie wchodzi w grę.”

TAK JEST:
Rząd po raz kolejny okłamuje obywateli i zamyka szkoły podstawowe i średnie, wprowadzając tam naukę zdalną.

W taki sam sposób okłamano ludzi ws. dobrowolności szczepień na Covid – premier Morawiecki z całą mocą podkreślał, że dobrowolność zostanie zachowana i nie ma się czego obawiać. Dziś, podobnie jak w przypadku lockdownu w szkołach, społeczeństwo zostało oszukane, bo minister Niedzielski ogłosił przymus szczepień na razie dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych.

Ta władza stała się synonimem kłamstwa.

Pamiętacie jak 1,5 roku temu, w marcu 2020r., mówili, że zamykają szkoły na 2 tygodnie? Dziś mówią podobnie – wprowadzone obostrzenia mają trwać do końca roku, a lockdown w szkołach od 20 grudnia do 9 stycznia… Już teraz możemy przewidywać, że zostanie przedłużony. Bo gdy lockdownowa tymczasowość zostanie wprowadzona raz, to doskonale wiemy, że trwa i trwa.

“Wytrzymajcie tylko 2 tygodnie”, które ciągnie się w nieskończoność. I jeśli sami tego nie powstrzymamy, to covidowe szaleństwo nie skończy się nigdy.
#PrzywrócićNormalność

Skomentuj