Rządzący już szykują kolejny lockdown? - Konfederacja

Rządzący już szykują kolejny lockdown?

Rządzący już szykują kolejny lockdown?

Rządzący już szykują kolejny lockdown?!
Przedstawiciele władzy i główne media na czele z #TVPiS już straszą społeczeństwo kolejną mutacją koronawirusa zwaną #Delta, a minister Niedzielski w wywiadzie zapowiedział czwartą falę pandemii i powiedział wprost: MOGĄ WRÓCIĆ OBOSTRZENIA!

“Nie możemy powiedzieć, że skoro teraz jest zarażeń stosunkowo niewiele, to koniec walki z pandemią. Pozostawiamy szpitale tymczasowe, w każdym województwie, a wszystkie procedury.” – podkreślił minister. A prezes Kaczyński na wyjazdowym posiedzeniu PiS zapowiedział możliwość wprowadzenia przymusu szczepień na Covid-19: “Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu”.
To byłoby całkowitym podeptaniem praw obywatelskich zawartych w Konstytucji. W połączeniu z wprowadzeniem paszportów covidowych i haniebnej segregacji sanitarnej rządy bezprawia i niesprawiedliwości sięgnęłyby zenitu.

Czy to szaleństwo się kiedyś skończy?! Wygląda na to, że rządzący nie zamierzają rozstać się z obostrzeniami i gnębieniem społeczeństwa kolejnym lockdownem. NIGDY nie możemy się na to zgodzić, już teraz musimy być gotowi do radykalnego sprzeciwu ponad wszelkimi podziałami. Tu chodzi o nasze podstawowe prawa obywatelskie, o nasze zdrowie i ochronę gospodarki. #NigdyWięcejLockdownu! Podajcie dalej!

Skomentuj