Pewnym krokiem w nowy rok 2022 w obronie WOLNOŚCI i NIEPODLEGŁOŚCI? - Konfederacja

Pewnym krokiem w nowy rok 2022 w obronie WOLNOŚCI i NIEPODLEGŁOŚCI?

Pewnym krokiem w nowy rok 2022 w obronie WOLNOŚCI i NIEPODLEGŁOŚCI??, naprzeciw systemowym politykom niszczącym nasz kraj!
Pracujemy dla Was!
POLSKA RACJA – #KONFEDERACJA??

Musimy pokazywać Polakom alternatywę wobec wyniszczającej polityki lockdownów, chorych pomysłów segregacji sanitarnej obywateli za pomocą paszportów covidowych, nieustannych podwyżek podatków i szalejącego wzrostu cen oraz zadłużania państwa na potęgę. Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez cenzurę Facebooka i propagandowy mur głównych mediów!

? Na nowy rok zaproś znajomych do polubienia profilu Konfederacji! To zajmuje tylko chwilę, a dzięki temu zyskamy kolejne osoby, które zobaczą nasz przekaz! Jak to zrobić? ➡ https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/467712068255047