Od początku czerwca Albania zaprasza turystów rezygnując ze wszystkich restrykcji covidowych: konieczności testu, kwarantanny i paszportu covidowego! - Konfederacja

W Polsce dokładnie odwrotnie – rząd PiS ogłosił, że obowiązują od 1 czerwca, choć w całej UE wejdą w życie dopiero od 1 lipca. Rządzący pokazują, że w Europie stali się przodownikiem w tym totalitarnym projekcie segregowania ludzi i niedopuszczalnej, sprzecznej z Konstytucją dyskryminacji. Jeszcze nigdy w historii III RP podstawowe prawa obywatelskie nie było tak bezczelnie deptane.

Jako #Konfederacja dołożymy starań, aby tę ochronę przeciwko segregacji sanitarnej wzmocnić. Pracujemy obecnie nad projektem ustawy wzmacniającej prawa pracowników do poufności dotyczącej tego, czy są zaszczepieni, czy nie. I do ochrony ich praw ze względu ochrony przed mobbingiem związanym ze statusem zaszczepienia. Niebawem przedstawimy projekt ustawy w Sejmie!