Niedawno jeden z członków Rady Medycznej przy premierze Morawieckim, prof. - Konfederacja

Niedawno jeden z członków Rady Medycznej przy premierze Morawieckim, prof.

Niedawno jeden z członków Rady Medycznej przy premierze Morawieckim, prof. Miłosz Parczewski, stwierdził, że dla tych, którzy nie chcą się szczepić, trzeba wprowadzić godzinę policyjną a nawet zakaz przemieszczania się. Teraz inny doradca premiera, prof. Magdalena Marczyńska, zapowiada jesienny lockdown i straszy osoby niezaszczepione, że to na nie będą nakładane obostrzenia. Kolejne skandaliczne słowa, które trzeba nagłośnić!

To się marzy doradcom premiera Morawieckiego ds. Covid-19, którzy jak widać nie mogą rozstać się zamordystycznymi obostrzeniami, do których chcą teraz dołożyć segregację sanitarną. Lockdowny społeczno-gospodarcze to dla nich za mało, teraz najchętniej złamaliby konstytucję i wprowadzili dyskryminację ze względów medycznych, karząc ludzi chcących korzystać z dobrowolności.
Jeszcze nigdy w historii III RP podstawowe prawa obywatelskie nie było tak bezczelnie deptane. Paszporty covidowe i segregacja sanitarna są całkowicie sprzeczne z polską konstytucją!
Art. 32 mówi jasno: “1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.”

Ten apartheid szczepionkowy, jak go nazwał Kazik Staszewski, już ma miejsce w Polsce. Ma miejsce w prywatnych firmach, w urzędach, w policji, w wojsku, podczas festiwali i koncertów. Jako #Konfederacja opowiadamy się za dobrowolnością szczepień na COVID-19! Za realną, pełną dobrowolnością. Czyli przeciwko przymusowi szczepień na koronawirusa, ale również przeciwko odgórnemu ograniczaniu osobom niezaszczepionym możliwości normalnego funkcjonowania.
Dołożymy starań, aby tę ochronę przeciwko segregacji sanitarnej zdecydowanie wzmocnić. Pracujemy obecnie nad projektem ustawy wzmacniającej prawa pracowników do poufności dotyczącej tego, czy są zaszczepieni, czy nie. I do ochrony ich praw ze względu ochrony przed mobbingiem związanym ze statusem zaszczepienia. Niebawem przedstawimy projekt ustawy w Sejmie!
#NieDlaSegregacji #NigdyWięcejLockdownu