NIE dla cenzury! - Konfederacja

NIE dla cenzury!

NIE dla cenzury!

NIE dla cenzury❗
TAK dla wolności słowa❗
#Konfederacja murem za Grzegorzem Braunem❗

Wspieraj Grzegorz Braun, który został w sposób skandaliczny usunięty z debaty prezydenckiej w Radiu ZET! Czegoś takiego jeszcze w historii III RP nie było, aby cenzurować kandydata na prezydenta miasta. Widać wyraźnie jak zwalczani są politycy, którzy bronią swoich wartości i nie boją się mówić wprost co myślą.
Komentarz Grzegorza Brauna po usunięciu z debaty: “Moi faworyci do nagrody #PucharGoebbelsa ew. #LaurUrbana: Radio_ZET & redaktor-cenzor Andrzej Stankiewicz – za wytrwale podnoszenie standardów poprawności politycznej i konsekwentną eliminację z przestrzeni publicznej głosu tych, którzy posługują się jeszcze normalnym językiem.”

Nie możemy dać się podporządkować tej cenzurze rodem z komuny. Wreszcie trzeba zatrzymać to szaleństwo politpoprawności. Wybory prezydenckie w Rzeszowie już 13 czerwca, wspierajcie kampanię Grzegorza Brauna i udostępniajcie! Pomóżcie nam promować ideę państwa bez lockdownów, wolnego od paszportów covidowych i haniebnej segregacji sanitarnej, państwa wolności gospodarczej i ochrony tradycyjnych wartości. Potrzebny jest nowy impuls w walce o wolną Polskę! Wszystkie szczegóły tutaj: grzegorzbraun2021.pl
#PrezydentBraun #Braun2021 #Rzeszów

Skomentuj