Krzysztof Tuduj - Poseł na Sejm RP: Władza idzie w zaparte i po nowym roku chcą przerzucić obowiązek wymagania szczepień od pracowników na pracodawcach. - Konfederacja

Krzysztof Tuduj – Poseł na Sejm RP: Władza idzie w zaparte i po nowym roku chcą przerzucić obowiązek wymagania szczepień od pracowników na pracodawcach. Szaleńczy plan na wywołanie kolejnych konfliktów społecznych.
Dzielenie ludzi wychodzi tej władzy zbyt dobrze. Marzenia o poważnych przywódcach można w obliczu takich faktów odłożyć w kąt. Tak nie wolno postępować!

Wolności zapewnione konstytucyjnie, prawo do prywatności szczególnie w zakresie informacji medycznych, zdrowy rozsądek – wszystko to zostaje zadeptane ordynarnym i obrzydliwym projektem jaki już jest procedowany w Sejmie.

Tylko #Konfederacja jest siłą polityczną, która broni ludzi przed segregowanie sanitarnym. Zgłoszeń jest w tym przedmiocie bardzo dużo. Teraz dojdą kolejne zgłoszenia przez nowe konflikty społeczne.
Trzeba przypomnieć to co mówiłem na wiecu po antysegregacyjnym marszu – śmieci się segreguje, a nie ludzi!!!

#StopSegregacjiSanitarnej