Grzegorz Braun: "8 czerwca serdecznie zapraszam Państwa na wiec wyborczym Komitetu wyborczego "Grzegorz Braun - Konfederacja". - Konfederacja

Grzegorz Braun: “8 czerwca serdecznie zapraszam Państwa na wiec wyborczym Komitetu wyborczego “Grzegorz Braun – Konfederacja”. W tym dniu wspierać mnie będzie liczne grono posłów i liderów Konfederacji, a także goście specjalni.
Zapraszam Państwa na rynek w Rzeszowie od godziny 18:30!
Bądźcie tego dnia ze mną!”

Potrzebny jest nowy impuls w walce o wolną Polskę! Potrzebne jest całkowite oddanie sprawom obywateli, obrona naszych fundamentalnych praw i wolności. Jeśli ważne są dla Ciebie takie wartości jak wolność gospodarcza i osobista, rodzina, patriotyzm, obrona praw obywatelskich oraz odwaga i szczerość w słowach i czynach, to koniecznie wspieraj kampanię Grzegorz Braun 2021, jedynego kandydata na prezydenta Rzeszowa spoza układu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/147465710773111/

#WygramyRazemDlaRzeszowa