Rząd Tuska szuka już miejsc noclegowych dla migrantów! - Konfederacja

Rząd Tuska szuka już miejsc noclegowych dla migrantów!

Powiedzieć, że to skandal to nic nie powiedzieć.
Jak wynika z ujawnionego dokumentu, Urząd Wojewódzki zwrócił się do starostów i prezydentów miast na Podlasiu, by wskazali „miejsca/obiekty możliwych do wykorzystania przy masowym napływie cudzoziemców, innych niż objętych pomocą, na podstawie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym”.

Poszukiwanie miejsc noclegowych oznacza, że Tusk szykuje miejsca w Polsce do przyjmowania imigrantów szturmujących nasze granice i nastających na życie naszych mundurowych. To tylko zachęci naszych wrogów do większego forsowania migrantów w stronę Polski!

Oczekujemy uszczelnienia granic i zapewnienia bezpieczeństwa, a nie przyjmowania imigrantów którzy mordują polskich żołnierzy! Władza w Polsce powinna bronić Polaków, bronić kobiety, przed niebezpieczeństwami jakie niesie masowa i niekontrolowana imigracja.