Poza Konfederacją wszystkie pozostałe partie sejmowe - PiS, PO, Lewica, PSL i Polska2050- zachowują się jak marketingowcy koncernów farmaceutycznych! - Konfederacja

Poza Konfederacją wszystkie pozostałe partie sejmowe – PiS, PO, Lewica, PSL i Polska2050- zachowują się jak marketingowcy koncernów farmaceutycznych!

Poza Konfederacją wszystkie pozostałe partie sejmowe – PiS, PO, Lewica, PSL i Polska2050- zachowują się jak marketingowcy koncernów farmaceutycznych!

Poza Konfederacją wszystkie pozostałe partie sejmowe – PiS, PO, Lewica, PSL i Polska2050- zachowują się jak marketingowcy koncernów farmaceutycznych! Gdy partie “bandy czworga”, na czele z rządem PiS, chcą zmusić Polaków do szczepienia na Covid-19 i wprowadzać segregację sanitarną za pomocą paszportów covidowych, #Konfederacja pozostaje jedynym głosem rozsądku w debacie!

Już teraz minister Niedzielskie podpisał rozporządzenie o przymusowym szczepieniu medyków, pod groźbą usuwania z pracy. Przygotowują też przymus dla nauczycieli i służb mundurowych… Wbrew obietnicom, które składali premier Morawiecki i minister Niedzielski, że szczepienia na Covid będą dobrowolne. Z łatwością i pełną premedytacją okłamali Polaków. Ale przecież ostrzegaliśmy przed tym już w czerwcu, gdy zapowiadał to prezes Kaczyński na wyjazdowym posiedzeniu partii: “Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu”. Wszystko się sprawdza.

Dla wszystkich partii systemowych III RP na czele z PiS łamiące art. 32 Konstytucji paszporty covidowe i segregacja sanitarna to wciąż za mało. W łamaniu praw obywatelskich chcą iść jeszcze dalej i zmusić Polaków do szczepienia na Covid-19, depcząc również art. 39. To byłby już szczyt bezprawia w wykonaniu tej władzy. Gdyby ktoś jeszcze miał choć cień wątpliwości, to prof. Ryszard Piotrowski, konstytucjonalista, stawia sprawę jasno: “JAKIKOLWIEK PRZYMUS wprowadzony w związku ze szczepieniami na Covid-19 jest NIEZGODNY z konstytucją. Jest to też sprzeczne z Kartą Praw Podstawowych UE.”

Jeśli dziś się zgodzimy na przymus dla poszczególnych grup, to jutro ten przymus będzie dotyczył każdego z nas. Aż w końcu pozbawią nas wszelkich praw obywatelskich jak to dzieje się w Australii i ostatnio w Austrii. NIE WOLNO na to pozwolić!

Jako Konfederacja opowiadamy się za dobrowolnością szczepień na COVID-19! Za realną, pełną dobrowolnością. Czyli przeciwko przymusowi szczepień na koronawirusa, ale również przeciwko odgórnemu ograniczaniu osobom niezaszczepionym możliwości normalnego funkcjonowania. Jeśli popierasz nasze stanowisko, koniecznie UDOSTĘPNIJ!
❌ NIE dla przymusu szczepień na Covid-19 i ograniczania praw obywatelom
✅ TAK dla pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19

Skomentuj