Pomóżcie nam to nagłośnić! - Konfederacja

Pomóżcie nam to nagłośnić!

Pomóżcie nam to nagłośnić!

Pomóżcie nam to nagłośnić❗
Powrót twardego lockdownu i przymus szczepień na Covid-19 dla wszystkich.
Minister Niedzielski w Radiu ZET zdradza do czego przymierza się rząd!

– Twardy lockdown? Niczego nie można wykluczyć – przekazał Adam Niedzielski i zaznaczył również, że w najbliższym czasie restrykcje mogą zostać zaostrzone.
Minister został też zapytany o obowiązkowe szczepienia na Covid-19 dla wszystkich dorosłych. – Wszystkie scenariusze są rozważane. Epidemia jest bardzo dynamiczna. Mamy nową sytuację związaną z pojawieniem się Omikronu – przekazał minister.

Kolejny lockdown w Polsce byłby gigantycznym, trudnym do zniesienia ciosem dla całej gospodarki, a w połączeniu z segregacją sanitarną, szalejącym wzrostem cen, kolejnymi podwyżkami podatków oraz ogromnymi podwyżkami rachunków za prąd i gaz, byłby ciosem śmiertelnym. Nasza gospodarka, przedsiębiorcy, po prostu by tego nie udźwignęli, a samo rozważanie takiego ruchu jest skandalem i kolejnym dowodem na to, że rzadzący totalnie zatracili się w covidowym szaleństwie.

#Konfederacja jest jedyną partią w Sejmie, która stanowczo protestuje przeciwko bezsensownym obostrzeniom uderzającym w całe życie społeczno-gospodarcze, przymusowi szczepień na Covid-19, paszportom covidowym i bezprawnej segregacji obywateli! Zawsze będziemy stać w obronie fundamentalnych praw obywatelskich‼ Potrzebujemy ogromnej mobilizacji społecznej, by wymusić na władzy zatrzymanie tych chorych działań. Co trzeba zrobić?
✅ Nie pozwolić na kolejny lockdown
✅ Zachować pełną dobrowolność szczepień na Covid-19
✅ Powstrzymać projekt o paszportach covidowych i segregacji sanitarnej w Polsce
✅ Rozliczyć rząd za bezprawne działania
Jeśli popierasz nasze stanowisko, UDOSTĘPNIJ!

Skomentuj