Od 1,5 roku w głównych mediach słychać tylko jedno: COVID. - Konfederacja

Od 1,5 roku w głównych mediach słychać tylko jedno: COVID.

Od 1,5 roku w głównych mediach słychać tylko jedno: COVID.

Od 1,5 roku w głównych mediach słychać tylko jedno: COVID. Od rana do nocy społeczeństwo straszone jest tylko jedną chorobą, ona jest najważniejsza, całe nasze życie społeczno-gospodarcze jest jej podporządkowane, a ludzie mają bezrefleksyjnie się temu poddać, siedzieć cicho i się bać.

Oczywiście nie licząc pamiętnego okresu kampanii prezydenckiej, bo wtedy wirus nie był groźny i wszystkie media oraz politycy chętnie uczestniczyli w tłumnych wiecach wyborczych, a kandydaci głównych partii i ich medialne tuby propagandowe jeszcze zachęcali ludzi do aktywnego udziału. Wtedy uznano, że można na chwilę przestać zastraszać obywateli – nagle zniknęły alarmujące “żółte paski”, codziennie dane o zakażeniach przestały interesować serwisy informacyjne, a tzw. ekspertów bijących na alarm próżno było szukać w telewizyjnych programach. Z wyjątkiem tego “tymczasowego zwycięstwa” nad wirusem od 1,5 roku mainstremowe media faszerują umysły ludzi tylko jednym hasłem: COVID. I ludzie mają już tego serdecznie DOŚĆ!

Co nam z tego przyszło? Bezprawne i bezsensowne lockdowny, deptanie praw obywatelskich, największa liczba zgonów od czasu II wojny światowej, największa w Europie liczba zgonów nadmiarowych na milion mieszkańców, zniszczona edukacja dzieci, mnóstwo bankructw przedsiębiorców, problemy wielu pracowników, rekordowy deficyt budżetowy, największa inflacja od 21 lat… a teraz szykują nam jeszcze antynaukowe i niekonstytucyjne paszporty covidowe i segregację sanitarną na ogólnopolską skalę, by jeszcze mocniej dzielić społeczeństwo i je kontrolować.

Otrzymujemy od Was gigantyczną ilość wiadomości, że całodobowa propaganda jaka wydobywa się ze wszystkich głównych stacji telewizyjnych przekracza już ludzkie pojęcie. Wiemy, że miliony ludzi mają serdecznie dość sączącej się z głównych mediów nachalnej propagandy, nieustannego, trwającego już 1,5 roku zastraszania i siania paniki. I bardzo dobrze! Władza oraz mainstremowe media muszą wyraźnie widzieć, że ludzie są totalnie zmęczeni tym szaleństwem i pragną powrotu do prawdziwej normalności. To dlatego rządzący cały czas wstrzymują się z ustawowym wprowadzaniem na pełną skalę segregacji sanitarnej i uderzenia w prawa konstytucyjne milionów ludzi.

Dlatego apelujemy: wyłączcie telewizję i włączcie myślenie, wyłączcie telewizję i włączcie zdrowy rozsądek! Wspierajcie naszą Konfederację, która od początku sprzeciwia się całemu temu szaleństwu i szkodliwej polityce lockdownów! Rozmawiajcie ze znajomymi, dołączajcie do naszych struktur (konfederacja.pl/kluby), wspierajcie nas w walce o obronę podstawowych praw obywatelskich, udostępniajcie nasze posty i wspólnie walczmy o przywrócenie normalności! Gra toczy się o podstawową wolność i prawo do normalnego życia. Jak damy sobie wolność odebrać, to szybko jej nie odzyskamy.

Skomentuj