#NowyWał rządu w skrócie: Zabierają "bogatym", którzy zarabiają powyżej 4000 zł na rękę i obiecują biedniejszym, którzy zyskają bardzo niewiele i nie zmieni to ich sytuacji. - Konfederacja

#NowyWał rządu w skrócie: Zabierają “bogatym”, którzy zarabiają powyżej 4000 zł na rękę i obiecują biedniejszym, którzy zyskają bardzo niewiele i nie zmieni to ich sytuacji.

We wszystkich uderzy odebranie możliwości odliczenia składki zdrowotnej od PIT: dla pracowników podatek dochodowy wzrośnie o 7,75 proc., a dla przedsiębiorców aż o 9 proc. (z 19% do 28%) co będzie dla nich największą podwyżką podatków w historii III RP.

Dodatkowo “w prezencie” dostajemy pełne oskładkowanie umów zlecenia (a docelowo również umów o dzieło), co będzie miało fatalne skutki dla milionów Polaków i zarobią przez to mniej, a także opłatę reprograficzną, która podniesie ceny sprzętu elektronicznego, co przeznaczone zostanie na… dopłaty do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych artystów! Sprawiedliwe?

Lata mijają a władzy nie kończą się pomysły na bezczelne okłamywanie Polaków. Nie dajcie się nabrać socjalistom z PiS i wspierajcie Konfederację! Już 4 lipca nasza konwencja programowa! Polacy zasługują na realną reformę systemową, największą w historii obniżkę podatków, uproszczenie prawa i wolność gospodarczą. Dość robienia z Polaków głupków! #TylkoKonfederacja #NaprzódPolsko