Wiceprzewodniczący klubu poselskiego Konfederacji poseł Michał Wawer
Ciekawostka: przewodniczący Paweł Kowal odwołał posiedzenie komisji, na którym miała być rozpatrywana umowa polsko-indyjska o “zabezpieczeniu społecznym”.
Co za zbieg okoliczności, że temat spadł z agendy zaraz po tym, jak Konfederacja skutecznie nagłośniła zawarte w tej umowie rządowe plany dopłacania do emerytur minimalnych dla obywateli Indii.
Kto się chce założyć, że do wyborów prezydenckich ta umowa zniknie w zamrażarce sejmowej, a wróci zaraz po wyborach?
Ciekawostka: przewodniczący Paweł Kowal @pawelkowalpl odwołał posiedzenie komisji, na którym miała być rozpatrywana umowa polsko-indyjska o "zabezpieczeniu społecznym".
— Michał Wawer (@MichalWawer) April 29, 2025
Co za zbieg okoliczności, że temat spadł z agendy zaraz po tym, jak Konfederacja skutecznie nagłośniła zawarte… pic.twitter.com/6XOjKtVg2N
🟢 Wspieraj Sławomira Mentzena.
Trasa Mentzen2025. Informacje o spotkaniach: Fb/SławomirMentzen i Menzten2025.pl.