Oficjalnie włączamy się w zbiórkę podpisów za odwołaniem Miszalskiego

Bartosz Bocheńczak – członek Rady Liderów Konfederacji, szef sztabu wyborczego Sławomira Mentzena w wyborach prezydenckich

Zdecydowaliśmy się włączyć jako Nowa Ndzieaj w zbiórkę podpisów pod zwołaniem referendum ws. odwołania Aleksandra Miszalskiego.

Pogłoski o naszej bierności wobec referendum są mocno przesadzone 🙂

Kraków zasługuje na poważnego prezydenta i odpowiedzialną politykę! Dlatego na dzisiejszej konferencji razem z posłem Konradem Berkowiczem ogłosiliśmy, że struktury Nowej Nadziei w Krakowie z pełną mocą dołączają do kampanii referendalnej o odwołanie Aleksandra Miszalskiego, dostarczając na start trzy tysiące podpisów!

Dawna stolica Polski jest dziś najbardziej zadłużonym miastem w kraju! Mamy braki w budżecie, podwyżki opłat i cen komunikacji, awarie miejskich systemów, przepchniętą kolanem Strefę Czystego Transportu, a Magistrat w swojej „Radzie ds. Równego Traktowania” zajmuje się ideologicznymi fanaberiami. To wstyd dla mieszkańców i realne zagrożenie dla ich portfeli.

Nie stoimy bezczynnie, ale też nie brylujemy w mediach dla PRu. Te pierwsze 3000 podpisów to dopiero początek, a obywatelska inicjatywa może liczyć na pełne wsparcie i zaangażowanie naszych struktur w walce o lepszy Kraków!