Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności - Pliki Cookies
AKCEPTUJĘ

Znakomite, nawet dwucyfrowe wyniki Konfederacji w sondażach potwierdzają nasze rosnące poparcie, które można także zaobserwować na spotkaniach z liderami Konfederacji: Krzysztofem Bosakiem, dr Sławomirem Mentzenem, Januszem Korwin-Mikke, Konradem Berkowiczem, Arturem Dziamborem, Jakubem Kuleszą, Dobromirem Sośnierzem, Grzegorzem Braunem, Robertem Winnickim, Jackiem Wilkiem i liderami naszych struktur lokalnych.

Program Konfederacji przekonuje nie tyko ludzi młodych, poglądy Konfederacji zaczynają trafiać do coraz większej grupy odbiorców. Świetny wynik Krzysztofa Bosaka w wyborach prezydenckich to zasługa kampanii wyborczej, w którą poza strukturami Ruchu Narodowego, Partii Korwin i Konfederacji Korony Polskiej zaangażowały się tysiące sympatyków Konfederacji. To charakteryzuje Konfederację od początku – zaangażowanie tysięcy zwolenników przekonujących znajomych, promujących postulaty Konfederacji w internecie i kolportujących materiały wyborcze.

To właśnie dla tysięcy sympatyków Konfederacji przeznaczony jest projekt Kluby Konfederacji. Dzięki otwartej, nieformalnej strukturze program Konfederacji będzie mógł dotrzeć do milionów Polaków. Dzięki Klubom Konfederacji przełamiemy medialną blokadę i pomożemy sympatykom Konfederacji skuteczniej promować nasze dokonania i inicjatywy.

Idea jest bardzo prosta każdy sympatyk podzielający poglądy Konfederacji może się zapisać do Klubu Konfederacji poprzez internet. Każdy, kto zgromadzi co najmniej pięć osób może taki Klub Konfederacji założyć w swojej gminie.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account