fbpx
Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności - Pliki Cookies
AKCEPTUJĘ

Po sukcesie Konfederacji w wyborach do Sejmu i Senatu RP 2019r, pojawienia się w polityce parlamentarnej, Konfederacja nie pozwala o sobie zapomnieć. Nasza 11-tka posłów, cały sztab z biurem prasowym na czele oraz wizja Rady Liderów konsekwentnie prowadzi Konfederację do czołówki polskiej polityki, względem sił partii politycznych. Praca na rzecz naszych obywateli była priorytetem polityków Konfederacji. Mnóstwo przemówień, interwencji, interpelacji oraz działaności w terenie udowodniło, iż idea oraz dobro obywateli Rzeczypospolitej jest tym czym kierują się politycy owej formacji. Przełom nastąpił w kampanii prezydenckiej, sympatycy, działacze, politycy Konfederacji mobilizując wszystkie siły, pod sztandarem o haśle „Bosak 2020” wznieśli Konfederację na podium polskich partii politycznych.

Kolejnym przystankiem są Kluby Konfederacji, miejsce dla wszystkich sympatyków, działaczy, członków partii jak i organizacji wchodzących w skład Konfederacji oraz ogólnych sympatyków tego wielkiego zjednoczenia wszystkich sił prawicowych pod szyldem  Konfederacji. Oddolna, zdecentralizowana inicjatywa, niewymagająca bycia członkiem partyjnym otwiera drogę dla wielu osób w Polsce. Mobilność oraz prosta i intuicyjna strona internetowa pozwala zaledwie kilkoma kliknięciami stać się częścią tej drużyny oraz rozpocząć swoją działalność społeczno-polityczną. Dziś, zaledwie po trzech tygodniach od oficjalnej daty startu liczba członków wszystkich klubów wynosi 15 tysięcy, jest to sukces, którego, można podejrzewać, nikt się nie spodziewał. Centralny Zespół wraz z Biurem Klubów Konfederacji nieustannie od 3 tygodni na pełnych obrotach pracowało, weryfikując każdego lidera, aktywując każdy Klub, który spełnia wszystkie wymagania, zachowując zasadę kolejności zgłoszeń. Dziś zostało aktywowanych 422 Klubów!

Do boju!

Nasze cele są jasne, filarem Konfederacji jest program „Polska Dla Ciebie” zawierający 5 najważniejszych punktów i tez programowych. Dobro wspólne, narodowa, wielowektorowa polityka zagraniczna, własność prywatna, obniżka podatków, życie i rodzina, przywiązanie do tradycji, z tymi hasłami idziemy toczyć bój o naszą przyszłość, przyszłość naszych dzieci, o lepszą Polskę! Działalność Klubów Konfederacji będzie opierać się na organizowaniu najróżniejszych akcji, przeprowadzaniu akcji ogólnopolskich Konfederacji, rozpowszechnianiu przekazu na profilach oraz stronach na Facebooku, organizowaniu spotkań, udzielaniu się w mediach, organizowania konferencji prasowych, czynnie i prężnie udzielania się w polityce lokalnej, samorządowej.

Pomysł Klubów, ich idea z pewnością są sukcesem Konfederacji z wielkim potencjałem oraz zasobem ludzkim, wszystko wskazuje na to że to nie jest jeszcze koniec, liczba nowych Klubów jak i kolejni sympatycy nieustannie przybywają zasilając szeregi, właczać się w ten wielki, długoletni projekt.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account