Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności - Pliki Cookies
AKCEPTUJĘ

Kluby Konfederacji – dołącz do nas!

Zapisz się do Klubów Konfederacji, największej otwartej struktury społeczno politycznej! Poznajmy się, działajmy wspólnie i razem wygrajmy kolejne wybory!

1. Zarejestruj się jako Sympatyk Konfederacji

Każdy kto utożsamia się z ideami KONFEDERACJI może czynnie zaangażować się w nasze Kluby. Chcesz stać się częścią Konfederacji? Zarejestruj się, a następnie załóż własny Klub lub dołącz do Klubu w swojej okolicy!

ZAREJESTRUJ SIĘ

2. Załóż Klub lub dołącz do Klubu w swojej okolicy

Znajdź Klub Konfederacji w swojej gminie lub załóż nowy (po rejestracji i zalogowaniu). Klub zostaje powołany na wniosek minimum pięciu zarejestrowanych sympatyków. W jednej gminie może istnieć więcej niż jeden Klub.

PRZECZYTAJ REGUŁY I FAQ

3. Aktywuj swój Klub i działaj razem z nami!

Po rejestracji i dołączeniu do wybranego Klubu skontaktuj się z jego Liderem. Kluby zweryfikowane przez Centralny Zespół Klubów Konfederacji otrzymają status Klubu „aktywnego” i instrukcje dalszego działania. Do boju!

ZALOGUJ SIĘ

Zapisz się do Klubów Konfederacji!

Kluby Konfederacji to największa otwarta struktura społeczno-polityczna! Poznajmy się, działajmy wspólnie i razem wygrajmy kolejne wybory!

Kluby Konfederacji to połączenie ludzi zainspirowanych energią zjednoczenia ideowej prawicy – wolnościowców, narodowców i tradycjonalistów. Kluby Konfederacji to miejsce dla ludzi ambitnych, chcących budować lepszą Polskę.

Po historycznym sukcesie Konfederacji w wyborach parlamentarnych i prezydenckich sympatycy Konfederacji z całej Polski mogą wspólnie działać na rzecz realnej zmiany w Polsce. Nasz głos ma znaczenie!

Dlaczego Konfederacja?

  Jedyny antysystemowy wybór spoza układu okrągłego stołu (PiS, PO, SLD, PSL)
  Wielkie zjednoczenie środowisk wolnościowych, narodowych, patriotycznych i konserwatywnych
  Polacy z kraju i emigracji, kresowianie, obrońcy życia, rolnicy i konsumenci, przedsiębiorcy i pracownicy, cywile i mundurowi, przedstawiciele wolnych zawodów
  Za bezpieczeństwem życia i rodziny, wolność wyboru, prawo własności
  Dynamizm i entuzjazm młodego pokolenia, doświadczenie dojrzałych, szacunek dla seniorów i tradycji

Aktualności

Bądź na bieżąco z naszą działalnością!

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account