Niedzielski przyznaje rację Konfederacji! Rośnie liczba zakażeń i zgonów wśród zaszczepionych. - Konfederacja

Minister Zdrowia, Adam Niedzielski powiedział, że już 20-30% hospitalizacji i zgonów na covid to osoby zaszczepione. Tym samym przyznał rację Konfederacji, która od kilku tygodni prowadzi narrację mówiącą, że rośnie liczba ofiar Covid-19 wśród tych, którzy przyjęli pełną dawkę szczepionki.

Dyrektor biura prasowego, Tomasz Grabarczyk: „Minister zdrowia Adam Niedzielski przyznał rację Konfederacji. To się nie śniło filozofom! Minister powiedział, że 20-30% hospitalizacji i zgonów na covid to osoby zaszczepione. Tak jest, o tym mówiła Konfederacja od dawna i opierała się na danych z Ministerstwa Zdrowia.”

„Przypominam, że jako Konfederacja złożyliśmy wniosek do NIK o kontrolę w MZ, by sprawdzić dlaczego MZ manipuluje danymi i wydaje miliony złotych na kłamliwą propagandę.” – dodał Grabarczyk.

Rosną zakażenia i zgony na Covid-19 wśród osób zaszczepionych

Bartosz Bocheńczak z Partii KORWiN powiedział: „Według najnowszych danych z ostatniego tygodnia (29 X – 5 XI) 38,23% zakażonych COVID to zaszczepieni, a 31,25% zgonów na COVID to zaszczepieni. Te liczby rosną! Ale rząd nie chce wycofać się z ustawy segregacyjnej. To nielogiczne.”

„To jest oczywiście dla nas marna satysfakcja, że minister choroby i nagłej śmierci dochodzi wreszcie do tych wniosków, które propagowała Konfederacja od kiedy ten obłęd wprowadzany pod pretekstem walki z pandemią trwa.” – dodał poseł Grzegorz Braun.

CAŁOŚĆ KONFERENCJI