Konfederacja rusza w Polskę! Wakacje z Konfederacją już od 4 lipca! - Konfederacja

Konfederacja rusza w Polskę! Wakacje z Konfederacją już od 4 lipca!

Już lada dzień Konfederacja rusza z zapowiadanym projektem ogólnopolskiej trasy. Jej nazwa to “Wakacje z Konfederacją”. Jest to druga edycja podróży konfederatów po Polsce. Pierwsza miała miejsce rok temu po wyborach prezydenckich, ale ograniczała się tylko do miejscowości nadmorskich. W tym roku “Wakacje z Konfederacją” będą nad Bałtykiem, w górach oraz na mazurach. Liderzy tej partii odwiedzą ponad 30 miejscowości. Wszystko zaczyna się 4 lipca konwencją programową w Warszawie.

Robert Winnicki: 4 lipca, dzień po tym, kiedy inne mainstreamowe partie będą miały swoje konwencje, w dyskusji z tym co dzieje się na polskiej scenie politycznej, odpowiemy przedstawiając “Polskę na Nowo”. 6 lipca zaczynamy “Wakacje z Konfederacją”, czyli cykl spotkań, wydarzeń, dyskusji, ale i zabawy, wspólnego spotkania się po tym czasie lockdownu. Chcemy, by nie były to tylko spotkania merytoryczne, gdzie będziecie państwo mogli zadać swoje pytania, gdzie będziecie mogli porozmawiać, ale żebyście ucieszyli się tym, że kończy się lockdown. Będziemy nad morzem, na pojezierzach i będziemy w górach. “Wakacje z Konfederacją” w tym roku to ponad miesiąc trasy od 4 lipca do 7 sierpnia. 6 lipca zaczynamy w Świnoujściu. – Winnicki zapewnił, że na spotkaniach pojawią się wszyscy liderzy Konfederacji.

4 lipca – konwencja programowa Konfederacji w Warszawie:

4 lipca o godzinie 12:00 w parku im. Rydza-Śmigłego rozpocznie się konwencja programowa Konfederacji. Będzie to największe wydarzenie polityczne tego roku, na którym zaprezentowany zostanie program “Polska na Nowo”. Według polityków Konfederacji odpowiada on na potrzebę naprawy Polski po roku bezprawnego lockdownu i jest skuteczną, merytoryczną odpowiedzią na Polski Ład PiS-u.

LINK DO CAŁOŚCI KONFERENCJI